За проследяване хода на протичащото дистанционно обучение, сме създали за вас анкета, с цел получаване на обратна връзка на качеството на обучението. От съображения за защита на лични данни въпросът за името на детето Ви не е задължителен, но е необходимо да посочите класа на ученика, за да се ориентираме към кого да отправим Вашите препоръки.
Анкета
Уважаеми родители, Вашето мнение е ценно за нас!
Последните от Super User
- Ученици от СУ ''Христо Ботев'' се включиха в кампанията ''Написаното остава. Пиши правилно!''
- Сърдечна покана към г-жа Яна Асенова – част от нашия път и нашето бъдеще
- ДЗИ ИТ - 12 клас 2026 [Задания] ПРОБНА МАТУРА
- Ново седмично разписание за II срок на учебната 2025/2026г.
- Свободни места в паралелките

